Allerworks Anti Toz Akarı Anti Alerjik Çift Kişilik Takım (2 Adet Yastık Kılıfı, Yorgan Kılıfı, Yatak Kılıfı)

 1.020,00  850,00

Kredi Kartı/Banka Kartı ile Ödeme  850,00
Banka Havalesi  850,00
Kapıda ödeme  857,00
Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme  857,00
Online Ödeme  850,00

Stokta

 • Açıklama
 • Yorumlar (4)

Açıklama

allerworks®,her türlü isteğe cevap verebilecek çözümler sunmaktadır. Mevcut yatak takımlarınızla kullanabilmeniz için çok çeşitli yatak, yastık ve yorgan bariyerleri dizayn edilmiştir. Testler göstermiştir ki, ev tozu akarı alerjisinden maksimum korunmak için yatak, yorgan ve yastıkların hepsinde anti toz akarı kılıflar kullanılmalıdır.

Ürünün İçeriği ve Ölçüleri
2 x Yastık Kılıfı 50x70cm
1 x Yatak Kılıfı 160x200x25cm

1 x Yorgan Kılıfı 200×215
hemen üste yer alan Sık Sorulan Sorular bölümünde ürünle ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

allerworks® e kimlerin ihtiyacı vardır ?
Alerjik ve Astım rahatsızlıkları bulunan veya hijyenik bir ortamda uyumak isteyen herkes bu ürünleri kullanmalıdır.

allerworks® nasıl çalışır ?
allerworx® ün çok sık dokuma kumaşı (100% pamuklu, kimyasal içermez, plastik kaplama yoktur) bir çeşit filtre ve yatağınızı, yorganınızı ve yastığınızı tamamen kaplayan fermuarlı bir tulum gibidir. Ayrıca fermuar altından alerjen geçişini engellemek için ekstra bir şerit kumaş kullanılmaktadır. Bu çok sıkı dokuma özel kumaştan hava ve nem geçebilirken toz akarları ve onların dışkıları (alerjenler) ve toz akarlarının en sevdiği besin kaynağı olan insan deri döküntüleri geçemezler. Dolayısı ile alerjik reaksiyonların önüne geçilir. Diğer taraftan yeterince besin alamayan toz akarlarının önce çoğalma hızı düşer ve daha sonrada ölürler.

allerworks® ün Alezlerden (yatak koruyucu) farkı nedir ?
Alezler (yatak koruyucular) sadece yatağınızı sıvalara (altını ıslatma gibi) karşı korur. Alezlerin yatağınızı alerjenlere ve tetikleyicilere karşı tam bir koruma sağlaması mümkün değildir, çünkü alezlerin sadece üst kısmı plastik kaplama içerir ve yatağınızın kenarları ve alt kısmı tamamen korumasızdır, dolayısı ile ev tozu akarları yatağınıza rahatlıkla girip çıkabilecektir ve alerjen üretmeye devam edecektir. allerworx® %100 pamuklu naturel çok sık dokuma yatak, yorgan ve yastık kılıfları bir çeşit fermuarlı tulum gibidir ve toz akarlarının kaçacak yeri ve besin kaynaklarına ulaşma sansı kesinlikle yoktur. Diğer taraftan plastik kaplamalı ürünlerin hava geçirgenliği yok denecek kadar az olduğundan bu ürünler özellikle yaz aylarında aşırı terletme yapar ve konforsuz bir ortam yaratır, dolayısı ile çocuk ve bebek yataklarında kullanılması ve terleme problemi olan yetişkinlerin kullanması tavsiye edilmez. allerworx® %100 pamuklu naturel çok sık dokuma yatak, yorgan ve yastık kılıfları ise plastik kaplama ve kimyasal içermez (plastik kaplamalarda ise kimyasal yapıştırıcılar kullanılmaktadır) ve dolayısı ile sizleri alerjenlerden ve tetikleyicilerden tamamen korurken hava ve nemin geçişine izin vererek sizlere mükemmel bir uyuma ortamı sağlar. Bunun yanı sıra PVC içeren ürünler çevreci ürünler olmadığından dolayı bir çok ülkede yasaklanmıştır.

allerworks® ü nasıl kullanabilirim ?
Günlük olarak kullandığınız nevresim takımlarının altına yerleştirilmek sureti ile kullanılmaktadır.

allerworks® ü nasıl ve ne zaman yıkayabilirim ?
60° C sıcak su ile makinada yıkanabilir. 60° C ev tozu akarlarının ölmesi için gerekli ve yeterli bir sıcaklıktır. 6 ila 12 ayda bir kez yıkanması yeterlidir. Allerworx Premium Cotton kumaşı yıkama talimatlarına uyulduğu taktirde 10 yıl boyunca alerjen bariyer özelliğini koruma garantisi altındadır.

allerworks® herhangi bir aktif kimyasal madde içerir mi?
allerworx® herhangi bir aktif kimyasal madde içermez.

allerworks® ün etkinliği ve verimliliği onaylanmış mıdır?
Evet. Allerworx Premium Cotton kumaşı IBT Lab (USA), Porous Lab(USA) ve Canesis Lab. (NZ) bağımsız test labratuvarlarında test edilmiş ve toz akarı ve alerjenlerine karşı kesin bir bariyer olduğu onaylanmıştır.

 1. Caner Gedikli

  Akar allerjim için doktor tavsiye ise bu siteden aldım.İlk gece farkını hissediyorsunuz.

 2. Burcu Güntaş

  kendi akar alerjim için aldım.gerçekten rahat uyku için gerekli

 3. enil katıkcı

  kesinlikle faydasını gördüğümüzü düşünüyorum.

 4. hakan7080

  Ekim 2017 tarihinde aldım. kesinlikle tavsiye ederim.


Yorum Yap

İlgili Ürünler…