Alerjik Astım Setleri

Doktorlar, astım ve alerji hastalığının tedavi edilmesinde çok önemli bir rol oynayan “ALERJEN MADDELERDEN KORUNMA” konusunda HEPA ALERJİ ASTIM SETLERİNİ önemle tavsiye etmektedirler.

İnsanlar birçok durumda alerjik reaksiyon gösterebilirler. İnsanların alerjik reaksiyon gösterdikleri şeylerin başında toz, toz akarları, küf mantarları, polenler, hayvan deri döküntüleri ve tüyleri gelmektedir. Hepa alerji ve astım setleri tüm bu allerjik durumlardan sizi korumaya yardımcıdır.

Yukarıda sıraladığımız alerjenlerin ortak bir takım özellikleri vardır. Bunlar;

1- Hava akımları ile kolayca etrafta uçuşabilen ve çıplak gözle görülmeleri mümkün olmayan mikroskopik maddelerdir.

2- Aldığımız nefes ile solunum yoluyla vücudumuza girerek çeşitli alerjik reaksiyonlara ve hastalıklara sebep olabilirler.

Ne kadar önlem alınırsa alınsın alerjen maddelerden %100 oranında korunmakmümkün değildir. Aldığımız önlemler ile bunların zararlarını minimuma indirebiliriz.

Bu durum insanların kafasında şöyle bir ikilem yaratabilir. “Alerjen maddelerden tam anlamıyla korunmak mümkün değilse neden alerjenlerden korunmayı deneyeyim.” Bu çok yanlış ve eksik bir düşünce tarzıdır. Alerji ve astım doktorlarına göre hava yoluyla bulaşan alerjik hastalıklar kümülatif, birikerek oluşan, bir problemdir. Bu durumu örneklemek gerekirse: Bağışıklık sistemimizi bir kova olarak düşünelim. Kovamız, bağışıklık sistemimiz, mikropları içine alır ve zamanla dolmaya başlar. Alerjik bir probleminiz olduğu kovanız dolmaya veya taşmaya başlayana kadar kendini belli etmeyecektir. Kovanız taştığı zamanda kendinizi yorgun ve isteksiz hissedeceğiniz için gündelik yaşantınızda yaptığınız birçok şeyi düzgün bir şekilde yapamamanıza sebep olacaktır. İşte tam da bu noktada devreye alerji ve astım uzmanları devreye giriyor. Onlar bu tip sorunlarla mücadele edebilmek için bizlere birçok farklı yol sunmaktadırlar. Doktorlara göre en önemlisi kova dolup taşmadan önce önlem almaktan geçmektedir. Bunu da sağlayan “Etkin Çervesel Kontrol-Alerjen Maddelerden Korunma” dediğimiz alerji ve astım setlerini zamanında kullanmaktan geçer. Unutmamak gerekir ki bu alerjenlerin ne zaman ve nerede vücudunuza gireceği belli olmaz. Bu sebeple önceden önleminizi almanız, hastalığa yakalanmadan ve vücudunuzun direnci kırılmadan önce, sağlığınızı korumanız ve gündelik yaşantınıza sorunsuz bir şekilde devam etmeniz açısından önemlidir. Hepa Alerji ve Astım Setleri doktorların tavsiye ettiği anti alerjen ve astım mücadelesinde baş yardımcınızdır. Hepa Alerji ve Astım Seti kullanmaya başladığınız zaman bir çok alerjen maddeye karşı vücudunuz korunur. Diyelim ki sizin en yaygın bir şekilde gözüken Ev Tozu Akarı’na karşı alerjiniz var. (Diğer adları: akar alerjisi, toz alerjisi, ev tozu alerjisi, ev akarı alerjisi, mite alerjisi olarakta bilinir.) Evlerimizde toz akarlarının en çok bulunduğu ortam yatak odalarımızdır. Uyuduğunuz ortamın alerjenlerden arındırılmış bir ortam olması için Hepa Alerji ve Astım Setleri’nden almanız yeterlidir. Ürünlerimizi aldığınız da siz mışıl mışıl uyurken üzerinizde uçuşan, gözle görülmeyen ve sağlığınız açısından sorun teşkil eden alerjenlerden kurtulmuş olacaksınız. Böylelikle gecenin bir yarısı nefes darlığı ile uyanmak zorunda kalmayacak, astım krizine girmeyeceksiniz. Sabah uyandığınız da uçuşan toz akarları yüzünden kızarmış gözlerle veya akan bir burunla uyanmak zorunda kalmayacaksınız. En önemlisi de Hepa Alerji ve Astım Spreyleri ile alerjenlerden arındırışmış bir ortamda 8-10 saat bulunmak bağışıklık sisteminizin de kendisini yenilemesine yardımcı olacaktır. Böylece her yeni güne bom boş bir kova ile başlayabilirsiniz. Aynı zamanda Hepa Alerji Astım Setlerine ek olarak doktorunuzun size verebileceği diğer tavsiyelerle “kovanız” bir daha hiç taşmayacaktır.

Örneğin, sizin, en yaygın olan alerjenlerden “Ev Tozu Akarı” na karşı alerjiniz olduğunu varsayalım (akar alerjisi, toz alerjisi, ev tozu alerjisi, ev akarı alerjisi, mite alerjisi olarakta bilinir). Toz akarları öncelikli olarak yatak odasının problemidir. Hepa Alerji Astım setlerinden birisini aldığınız taktirde yatak odanızı neredeyse alerjenlerden tamamen arındırılmış bir mekan haline getirebilirsiniz. Ürünlerimizi kullanmaya başladığınız andan itibaren, yatarken bütün gece gözle görünmeyen alerjenleri solumayacaksınız. Sonuç – gece yatarken aniden sıkışmayı, nefes darlığı çekmeyi, astım krizine girmeyi, sabahları akan bir burunla veya kırmızı gözlerle kalkmayı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bunların yanı sıra, alerjenlerden arındırılmış bir odada 8-10 saat bulunmak, sizin bağışıklık sisteminizin kendisini yenilemesine bir şans vererek, sabahları güne “boş bir kova” ile başlayabilirsiniz. Hepa Alerji Astım Setlerine ek olarak doktorunuzun size verebileceği diğer tavsiyelerle “kovanız” bir daha hiç taşmayacaktır.