Hakkımızda

2000 yılında Türkiye’nin sektördeki ilk profesyonel girişimi olarak; alerjik rahatsızlıklara ve astım hastalığına destekleyici ve iyileştirici ürün ve hizmetler sunabilmek amacıyla yola çıktık. Kuruluşumuzdan bugüne sunduğumuz ürün ve hizmetlerin yanında; öncü ve inovatif kimliğimizle sağlık ve medikal sektöründeki yerimizi sağlamlaştırdık. Ürün kataloğumuzu genişletirken ekolojik ve onaylı ürünler seçmeye ve geliştirmeye özen gösterdik. Ürün seçimimizi ve hizmet süreçlerimizi uzman hekim ve akademisyenlerin danışmanlığında şekillendirdik.

 

2002 yılında Allerworx markası altında üstün teknolojili anti alerjik ürünler geliştirmeye başladık. Antiviral hava temizleme cihazları, Anti alerjik yatak nevresim takımları ve 100% ekolojik temizlik ürünleri ile markamızı ve sektördeki konumumuzu sağlamlaştırdık. 7 ülkeye ihracat yaparak, küresel pazara girdik.

 

Sağlıklı yaşamı hayatlarının merkezine koyan otel misafirlerini ve alerjik rahatsızlıkları sebebiyle tamamen hijyenik, antiviral ve antibakteriyel odalarda konaklama ihtiyacı olanları düşünerek geliştirdiğimiz “Hepa Rooms” ürün ve hizmetler bütünü ile turizm ve konaklama sektörüne açıldık.

 

Virüs, bakteri, toz akarı, sigara dumanı ve kötü kokular gibi insan sağlığına zararlı tüm kirleticilerin sadece alerjik hastalar için değil, şehir hayatının vazgeçilmez alanları olan tüm kapalı ortam sakinlerinin zorunlu bir ihtiyacı olduğu düşüncesindeyiz. 21 yıllık deneyimimizden aldığımız güç ve öncülüğümüzün verdiği yenilikçilik anlayışı ile, kalite standartlarını sürekli yükselten ve tüketicilerine yüksek teknolojili ürün ve hizmetler sunan bir marka olmanın sorumluluğuyla, çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0212 210 99 14 (pbx)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır