Genel

Soyunma Odaları için Hava Temizleyiciler

Soyunma Odaları için Hava Temizleyiciler

Soyunma Odaları için Hava Temizleyiciler

Okullardaki ve ticari spor salonlarındaki soyunma odaları, bir hava temizleyici görmeyi umduğunuz ilk yer olmayabilir, ancak bunlar, bir tür hava temizleme teknolojisinin kullanılması gereken alanlardır. Soyunma odasında bir hava temizleyici kullanmak, onu kullananlar için alanı daha sağlıklı ve daha keyifli tutmaya yardımcı olabilir. İşte soyunma odaları için hava temizleme cihazları ve önerdiğimiz üniteler hakkında bilmeniz gerekenler.

Soyunma Odasında Neden Hava Temizleyiciye İhtiyaç Duyarsınız?

Soyunma odası ortamında hava temizleyici kullanmanın iki ana nedeni vardır. Bunlardan ilki, soyunma odalarının, insanların spor salonuna gelmekle daha az ilgilenmesine neden olabilecek hoş olmayan kokulara ev sahipliği yapmasıdır. İkincisi bakteri, virüs ve mantarların bu ortamlarda oldukça yaygın olduğu gerçeğidir. Bu kirleticileri havadan uzaklaştırmak, spor salonu kullanıcılarınızın sağlıklı kalmasına ve temiz bir ortamda üstlerini değiştirip duş alabilmelerine yardımcı olabilir.

Bu son noktayla ilgili olarak, doğru hava temizleyicinin kimyasalların havada birikmesini önlemeye yardımcı olabileceği gerçeğidir. Temizlik amacıyla birçok spor salonu soyunma odalarında güçlü kimyasal temizleyiciler kullanır. Potansiyel olarak zararlı bakterilerden kurtulmak için bu gerekli olsa da, bu temizleyicilerden çıkan dumanlar birikebilir ve astım veya diğer solunum yolu hastalıklarından muzdarip insanlar üzerinde olumsuz etki yaratabilir.

Ne Tür Hava Temizleyici En İyisidir?

Maksimum etkinlik için soyunma odası hava temizleyicisinde üç tip filtrelemeye ihtiyacınız vardır. Bir HEPA filtresi, toz ve polen gibi partikül maddelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olurken, bir karbon filtre, hoş olmayan kokuları ve kimyasal dumanları giderecektir. İhtiyacınız olan son filtreleme türü, bir UV antiseptik lambadır. Yoğun UV ışığı bakterileri, virüsleri ve küf sporlarını nötr hale getirerek hastalıklara neden olmalarını engeller.

Kategoriler

Menü

Müşteri Hizmetleri

0212 210 99 14 (pbx)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır