Genel

Restoranlar ve Hava Temizleme Cihazları

Restoranlar ve Hava Temizleme Cihazları

Restoranlar ve Hava Temizleme Cihazları


Ülke genelinde kapalı alan kısıtlamaları kalkarken, restoran sahipleri hem misafirler hem de çalışanlar için güvenli çalışma koşullarını devam ettirmeli. 

Sağlıklı koşulları devam ettirmek için restoranlarda bir hava temizleyici kullanımı son derece gereklidir. İşte restoran hava temizleyicileri hakkında bilmeniz gerekenler;

Restoranların Ne Tür Hava Temizleyicilere İhtiyacı Var?

Restoranınız için bir hava temizleyici seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var. Her şeyden önce, hastalık bulaştıran virüsleri engellemek için doğru tipte hava temizleyiciyi seçmek önemlidir. HEPA hava temizleyicilerinin virüs boyutundaki parçacıkları yakalamada etkili olduğu kanıtlanmıştır ve kapalı alanlarda virüs yayılımına karşı koruma için yaygın olarak kullanılmaktadır. 

UV-C mikrop öldürücü lamba içeren bir model almak da yararlıdır. UV ışığı havadaki bakteri, virüs ve küf sporlarını nötralize eder. Virüsleri yakalamak için bir HEPA filtresi ve onları etkisiz hale getirmek için bir UV lambası arasında oldukça iyi bir koruma düzeyine sahip olacaksınız.

Ardından, restoranınızın boyutunu dikkate almanız gerekir. Bir hava temizleyici, yemek alanınızdaki havayı ne kadar çok değiştirirse, o kadar iyi olursunuz. İdeal olarak, kullanıldığı alanda saatte birden fazla hava değişimi yapabilen yüksek kapasiteli bir hava temizleyici kullanmalısınız. Büyük bir restoranınız varsa, yemek alanınızın çevresine birden fazla hava temizleyici yerleştirmeniz gerekebilir. 

Yemek alanında genel bir kapsama alanı sağlayan hava temizleyicilerine ek olarak, misafirlerinize masa üstü hava temizleyicileri yaptırmayı da düşünebilirsiniz. Daha küçük ünitelerin misafirleriniz için nasıl ekstra koruma sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için restoranlar için masa üstü hava temizleyicileri hakkındaki bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kategoriler

Menü

Müşteri Hizmetleri

0212 210 99 14 (pbx)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır