Genel

Ofisteki Hava Temizleyicilerden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin 3 İpucu

Ofisteki Hava Temizleyicilerden En İyi Şekilde Faydalanmak İçin 3 İpucu

Evinizdeki hava, hava temizleme cihazı  ile korunsa bile, işyeriniz sizi havadaki kirliliğe maruz bırakabilir. 

İşiniz günün çoğunda tek bir kapalı alanda olmayı gerektiriyorsa, daha fazla koruma için bir hava temizleyi alabilirsiniz. İşte ofiste bir hava temizleme cihazı kullanmak için üç ipucu.

1- Çok Sessiz Bir Model Seçin 

İşyerinde hava temizleyici düşünüldüğünde ilk akla gelen şey gürültüdür. Sürekli bir uğultu sizi ve iş arkadaşlarınızı rahatsız edecektir, bu yüzden sessiz veya mümkün olduğunca sessize yakın bir ünite seçmelisiniz. Allerworx hava temizleme cihazları bu uygulama için iyi seçeneklerdir.

2- Mümkünse Kapınızı Kapatın 

Bunu yapmanıza izin veren bir ofisiniz veya alanınız varsa, hava akışını kısıtlamak için kapınızı kapatmak iyi bir fikir olabilir. Bunu yapmak, hava temizleyicinizin ürettiği temiz havayı size daha yakın tutarken yeni kirleticilerin içeri girmesini önleyecektir. Herkes özel ofis lüksüne sahip olmasa da, çalışma ortamınızdaki hava kalitesini optimize etmenin bir başka yolu da kapınızı kapatmaktır.

3- Patojenleri Ortadan Kaldırabilecek Bir Şey Seçin

Ofisteki en büyük sağlık risklerinden biri, bir çalışanın virüs kapması nedeniyle hastalanmasıdır. Bu nedenle, patojenlerle mücadele edebilecek bir hava temizleyici almak iyi bir fikirdir. Allerworx’ün hepa filtreli hava temizleme cihazları beklentilerinizi tamamen karşılar.

İşyerinde bir hava temizleyici kullanmak, kendinizi sağlıklı tutmanın ve havadaki kirleticilere maruz kalmayı önlemenin harika bir yoludur. İş yeriniz için hangi hava temizleyicinin doğru olduğundan emin değilseniz, sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş ürün önerileri yapmaktan memnuniyet duyarız.

Kategoriler

Menü

Müşteri Hizmetleri

0212 210 99 14 (pbx)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır