Genel

Hipoalerjenik Çamaşır Deterjanının 5 Faydası

Hipoalerjenik Çamaşır Deterjanının 5 Faydası

Bugünlerde herkes kullandığı ürünlerin doğal alternatiflerine yöneliyor, ancak bu yönelimin nedenleri net anlaşılmıyor. 

Bu nedenle doğal, hipoalerjenik çamaşır deterjanımızı sizin ve aileniz için en iyi seçim yapan nedenlerin bir listesini derledik.

1- Bebekler İçin Güvenli

Bebeğiniz sizin için dünyadaki en değerli varlık ve onu olabildiğince sağlıklı tutmak istiyorsunuz. Bu, tatlı, yumuşak cildi deterjandaki zararlı tahriş edici maddelerden korumak gerekir. Hipoalerjenik çamaşır deterjanları, çoğu marka deterjanda bulunan boya ve parfüm gibi kimyasal ve alerjenleri içermez. Hipoalerjenik bir deterjan seçerek bebeğinizin kıyafetlerini alerjik reaksiyon endişesi duymadan temiz ve yumuşak tutabilirsiniz. 

2- Hassas ve Kuru Ciltler İçin Güvenli

En yaygın cilt tahriş edicilerinden birinin çamaşır deterjanı olduğunu biliyor muydunuz? İçlerindeki tüm bu ağır kimyasallar ve parfümlerle bu bilgi hiç şaşırtıcı değil! Egzama, sedef hastalığı veya sadece kuru cildiniz varsa, hipoalerjenik deterjandan faydalanmak zorundasınız. Tıpkı bebeklerin hassas cildi gibi, kendi cildinizin de neyle temas etmesine izin verdiğinize dikkat etmelisiniz. 

3- Alerjensiz Yatak

Giysileriniz muhtemelen neredeyse bir veya iki kez giyildikten sonra yıkanır. Peki ya yatak takımlarınız? Uyurken her yıl kilolarca ölü deri dökülüyor ve galonlarca ter üretiyorsunuz. Toz akarları, küf ve diğer bakterilerin olasılıklarından bahsetmiyoruz bile. Bütün bunlar alerjen oluşumunu tetikler ve hastalanmanıza neden olabilir. Yatak takımlarını düzenli olarak hipoalerjenik deterjanla yıkamak, bu alerjenleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve size daha iyi bir gece uykusu sağlar.

4- Çevre Dostu

Hipoalerjenik çamaşır deterjanı sadece cildiniz ve eviniz için değil, çevre için de daha iyidir. Kimyasal kalıntılar veya tahriş edici parfümler konusunda endişelenmenize gerek kalmadan, aslında çamaşırlarınızı ve çarşaflarınızı yıkamak için daha az enerji kullanabilirsiniz. Ayrıca kötü kimyasalları havadan ve sudan uzak tutar. Hepimiz bu dünyayı uzun bir süre paylaşmak zorunda kalacağız, bu yüzden onu temiz tutmak için üzerimize düşeni yapalım. Sonuçta çevre ne kadar temizse biz de o kadar sağlıklı olacağız.

5- Daha Temiz Giysiler

Giysilerinizin doğal bir deterjanla ihtiyaç duyduğunuz kadar temiz olamayacağını düşünebilirsiniz. Ama yapabilirler. Doğal, hipoalerjenik deterjanlar, giysilerinizi normal deterjanlardan çok daha temiz hale getirir. Ayrıca, sizin ve ailenizin zararlı kimyasallardan ve kötü cilt reaksiyonlarından korurlar. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, kendiniz de deneyin.

Aileniz ve çevreniz için eski deterjanınızı atın ve hipoalerjenik bir deterjan seçin. Bu noktada Ecology Works Antialerjik Deterjan’dan faydalanabilirsiniz.

Kategoriler

Menü

Müşteri Hizmetleri

0212 210 99 14 (pbx)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır