Genel

Evde Değilken Hava Temizleyicimi Açık Bırakmalı mıyım?

Evde Değilken Hava Temizleyicimi Açık Bırakmalı mıyım?

Bir hava temizleyici satın aldığınızda, kendinizi optimum bakım ve kullanım hakkında bir çok soru sorarken bulacaksınız. Aldığımız en yaygın sorulardan biri, evde değilken hava temizleyicinizi açık bırakıp bırakmamanız gerektiğidir. Ev dışındayken hava temizleyicinizi açık bırakma hakkında bilmeniz gerekenler;

Ünitenizi açık bırakmak, evde olmasanız bile partiküllerin ve gazların evinizdeki havadan uzaklaştırılmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Evden uzaktayken hava temizleyicinizi açık bırakmanın tek dezavantajı, biraz fazladan elektrik tüketebilmesidir. Ancak, bir hava temizleyiciyi çalıştırmanın gerçek maliyeti o kadar yüksek değildir. Bu nedenle, sabah işe giderken ünitenizi kapatarak biraz tasarruf edebilirsiniz, ancak kesinlikle fazla bir şey olmayacaktır. 

Sonuç olarak, mümkün olan en yüksek ev hava kalitesini korumak için hava temizleyicinizi her zaman çalışır durumda bırakmanın daha iyi olacağını düşünüyoruz. Elektriğe biraz fazladan para harcayacak olsanız da, sonuçlar kesinlikle yatırıma değer. Arıtıcınızı her zaman açık bırakmak, eve her geldiğinizde tekrar açmayı hatırlama zahmetinden de kurtarır.

Hava temizleyicilerin nasıl kullanılacağı veya sizin için en iyi modelin hangisi olduğu hakkında başka sorularınız mı var? Yardım etmek için buradayız! Kişisel ihtiyaçlarınıza göre uzman tavsiyesi ve ürün önerileri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kategoriler

Menü

Müşteri Hizmetleri

0212 210 99 14 (pbx)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır