Genel

Diş Hekimlerinin Neden Hava Temizleme Cihazı Alması Gerekir?

Diş Hekimlerinin Neden Hava Temizleme Cihazı Alması Gerekir?

Son birkaç yılda, işyeri hava temizleyicilerine olan ilgide bir artış gördük. Doğru üniteyi seçmenin zor yanı, her mesleğin farklı hava temizleme cihazlarına ihtiyaçları olmasıdır. Bu hafta diş hekimleri için hava temizleme ihtiyacına bir göz atıyoruz. 

Diş Hekimleri Neden Hava Temizleyicilere İhtiyaç Duyar?

Diş hekimi muayenehanenizde hava temizleyici kullanmanın birkaç nedeni vardır. Her şeyden önce, hastaların ağızlarıyla yakın çalışmak sizi hava yoluyla bulaşabilecek bakteri ve virüslere maruz bırakır. Bu risk sadece sizi ve çalışanlarınızı değil, diğer hastaları da etkiler. Bir gün içinde gördüğünüz herhangi bir hasta, ofisinizin havasına mikrop bulaştırıyor olabilir. Bu patojenler havada kalırsa, diğer hastalar daha sonra maruz kalabilir.

Mikropların yanı sıra diş hekimliğinde kullanılan malzemeleri de dikkate almalıyız. Diş muayenehanesinde kullanılan kimyasallar bazen duman çıkararak hava kalitesini düşürür. Toz da önemli bir sorundur, çünkü laboratuarda malzemeleri şekillendirmek için öğütücülerin kullanılması tehlikeli parçacıklar üretebilir.

Bu endişeler diş hekimleri ve asistanları için soyut olmaktan uzaktır. Yapılan araştırmalar, diş hekimi muayenehanelerinin, havadaki kirleticilere maruz kalma açısından açık ara önde olduğunu gösteriyor. Ofisinizi hastalarınız, çalışanlarınız ve kendiniz için sağlıklı bir alan haline getirmek istiyorsanız, bu nedenle iyi bir hava temizlemeye yatırım yapmak muayenehaneniz için en önemli öncelik olmalıdır.

Kategoriler

Menü

Müşteri Hizmetleri

0212 210 99 14 (pbx)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır