Bebek Set Ev Tozu Akarı Alerjisi & Alerjik Astım

 2.772,00  2.106,00

Banka Havalesi  2.106,00
Kapıda ödeme  2.113,00
Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme  2.113,00
Online Ödeme  2.106,00

Stokta

Stok Kodu: bebek-set-pembe-ev-tozu-akari-alerjisi-alerjik-astim Kategoriler: Etiketler: , ,
  • Açıklama
  • Yorumlar (0)

Açıklama

Setin İçeriği

1- Allerworx anti toz akarı bebek nevresim takımı: Ev Tozu Akarlarının beslenmelerini ve alerjenlerin dışarıya çıkmasını engeller.
1 x Yastık Kılıfı 35x45cm
1 x Yorgan Kılıfı 100x140cm
1 x Yatak Kılıfı 70x140x15cm

2- AllerWorks Hava Temizleme Cihazı (20 m2): Havadaki alerjenleri hepa filtresi ile temizler ve alerjenlerin solunmamasını sağlayarak alerji ve astımın tetiklenmesini engeller.

Hepa filitre tüm virüsleri 0,3 mikron boyutunda %99 oranında yok eder !!!
0,3 mikronda % 99.97 filtre yapar . (EN 1822): H13, H14 HEPA FİLTRE

 

3- The ecology works anti alerji halı & koltuk spreyi:Halı, koltuklar ve yataklardaki alerjenleri temizler ve nötralize eder.

4- The ecology works hipoalerjenik konsantre çamaşır deterjanı: Yüksek sıcaklıkta (60 C) yıkanamayan tekstil ürünlerindeki (renkli nevresim takımları, battaniye, tül, perde, kalın kazaklar, peluş oyuncaklar, vb.) alerjenleri nötralize eder ve temizler. Bebek ürünlerinde de güvenle kullanabilirsiniz.

Hepa Filtre Çalışma Prensibi;

Durdurma;hava akımı içinde durmadan gelen parçacıklar dokulu-lifli alanlara yapışıp geçmesini engelliyor.

Sıkıştırma; daha büyük parçacıkların hava akımındaki belirtilen eğimli bölgeri takip ederek dokulu-lifli alanlardan uzak durması mümkün değildir ve bu dokulardan birinin içine direk yerleşir-gömülü kalır, bu etki dokuların birbirinden ayrılmasıyla artar, hava akımı yükselir ve hızlanır.

Difüzyon/Yayılma ; Özellikle 0.1 mm’nin altındaki kalınlıktaki gaz moleküllerinin çarpışması sonucu filtreye ilerlemeleri engelleniyor ve gecikiyor, tıpkı Brownian motion gibi ve belirtilen 2 farklı mekanizmada da  parçacıkların durma ihtimallerini arttırı; bu mekanizma daha düşük ve az hızlı hava akımlarında baskın gelir.

HEPA filtreleri, DOE standartlarındadır ve çoğu Amerikan endüsrisinde kabul görmüştür. Havada taşınan 0.3mm kadar küçük parçacıkları bile en az %99.97 ölçüde engellemektedir.

Avrupa normlarında ve şartlarında ‘EN 1822:2009’ olarak kabul görür . Bu HEPA filtrelerinin farklı çeşitlerinin unutulamayacak ölçüde çok parçacığın içinde hapsetmesi anlamına gelir(MPPS):

 

HEPA filtreleri ; havada taşınan bakterilerin ve viral organizmaların yayılmasıyla ve bu yüzden oluşan enfeksiyonlarla ilgili kritik önlemler alır. Genellikle, medikal amaçlarla kullanılan HEPA filtre sistemleri ayrıca filtre malzemelerinin içine; yaşayan bakteri ve virüsleri öldürmek için yüksek enerjili ultraviole ışık ünitelerini dahil eder. Hava ile taşınan hastalıklar ve virüslerin yüksek oranda öldürülmesi ve engellenmesi onaylanan HEPA üniteleri %99.995 oranında verim ve beğeni almıştır.

Çoğu elektirikli süpürgelerinde filtre sistemlerinde HEPA filtreleri kullanılmaktadır. Astım ve alerji sıkıntısı yaşayanlar için olumlu anlamda çok etkili, çünkü  HEPA filtreleri toz, polen ve mayt’lara da çözüm sağlar.

Henüz yorum yapılmadı.


“Bebek Set Ev Tozu Akarı Alerjisi & Alerjik Astım” için yorum yapan ilk kişi siz olun

İlgili Ürünler…